Na dziś Rozważania AŻ

Jestem właśnie taka, jaką stworzył mnie Bóg. Mogę kochać siebie, tak jak on kocha mnie. Przypomniały mi o tym dzisiejsze rozważania (6 kwietnia).

Całe nasze życie z naszym kruchym kodem moralnym i tak nam drogą wolnością polega ostatecznie na akceptowaniu siebie takimi, jacy jesteśmy. Jean Anouilh

Jest we mnie kilka cech, zarówno fizycznych jak i charakteru, których nie lubię. Bardzo długo nieakceptowanie konkretnych swoich przywar i niedostatków oznaczało dla mnie nieakceptowanie lub wręcz gardzenie sobą. Utożsamiałam siebie ze swoimi najgorszymi charakterystykami.

Ja to nie moja lękliwość, nieuczciwość czy roztargnienie. Nie jestem też swoją nadwagą czy innymi niedoskonałościami. Akceptując siebie, biorę cały pakiet. To, co jest i to było, ze wszystkimi wydarzeniami jakie miały miejsce w moim życiu.

Nie muszę ich lubić, nie jestem z nich dumna, jestem ich świadoma. Są moje i pomimo tego, że za niektórymi nie przepadam, dziś wierzę, że jestem wyjątkowa, dobra i dokładnie taka jaka mam być na tym etapie mojego życia. Nie stałam się ideałem, ciągle popełniam błędy ponieważ jestem  słabym, człowiekiem, jednakże naprawdę lubię siebie i chcę dla siebie tego to najlepsze – zdrowienia.

AJotka Białystok

publikowane wypowiedzi są indywidualnymi opiniami członków AJ i nie reprezentują stanowiska AJ jako całości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>